O firmie

PARK nieruchomości to firma świadcząca usługi w obrocie nieruchomościami, posiadająca dwudziestoletnie doświadczenie. Cechuje nas znajomość branży oraz wiedza z zakresu prawa, podatków, marketingu, home stagingu oraz fotografii wnętrz.

Najważniejsza w naszej pracy jest relacja z klientem. Indywidualne podejście pozwala wykazać się wiedzą, doświadczeniem i kompetencjami, a to buduje zaufanie, które jest dla nas fundamentalne w relacjach zawodowych.

Motto LIVE WHERE YOU LOVE jest wyznacznikiem naszego celu. Uważnie słuchamy potrzeb klienta, by adekwatnie do nich zrealizować jego oczekiwania i zagwarantować stuprocentową satysfakcję.

Nasz zespół

Magdalena Stanowski

Właścicielka firmy

Dyplomowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Absolwentka kierunku ekonomicznego na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym o specjalizacji pośrednictwo, zarządzanie oraz wycena nieruchomości. Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości zarówno w Polsce, jak i za granicą. Prywatnie bardzo obowiązkowa, punktualna i pedantyczna, co przekłada na cały zespół i pracę firmy.

tel. 502 190 490

Małgorzata Majda

Właścicielka firmy

Absolwentka Politechniki Szczecińskiej.
Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na stanowiskach menadżerskich w wiodących firmach branży nieruchomościowej i finansowej. W zawodzie pośrednika wykorzystuje wcześniej zdobytą wiedzę oraz kreatywność. Specjalistka ds. homestaging’u.

tel. 608 166 903

Karolina Zarucka

Dyplomowany pośrednik
w obrocie nieruchomościami

Absolwentka kierunku ekonomicznego na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym o specjalizacji pośrednictwo, zarządzanie oraz wycena nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Swój zawód wykonuje z pasją i pełnym zaangażowaniem. Specjalistka w fotografii wnętrz.

tel. 697 562 690

Żaneta Sawicka

Specjalista ds. nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Ekonomii i Zarządzania.
Wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży finansowej i nieruchomościowej.
W firmie z zaangażowaniem wykorzystuje swoje zdolności aranżacji wnętrz oraz fotografii.

tel. 721 721 060